دوباره کار و اداره...

دیروز 25 آبانماه پسرم 6 ماهه شد. روز قبلش دوتایی با حسین رفتیم درمانگاه تراب توی خیابون دولت و واکسن 6 ماهگی رو زدیم. 6 ماه مرخصی زایمان هم تموم شد و از فردا یعنی شنبه 27 آبانماه میرم سر کار.

عید غدیر شد یک سال که هوو خانوم از من و ازدواج دوم دارا خان با خبر شده. یادم میاد پارسال شب تاسوعا پاشد اومد خونه مامانم و اون آشوب رو به پا کرد. از در که اومد تو نه به کسی سلام کرد و نه جواب سلام کسی رو داد.

فقط مامانم رو از جلوی در هل داد کنار و اومد داخل. (بعد خواهرم به دارا گفت دست زنت بشکنه که واگذارش کردم به جده مادرم فاطمه ی زهرا که اونطور کوبوند توی سینه ی مامانم!)

بعد اومد به طرف من و منم عقب عقب ازش دور شدم. بعد گفت چیه چرا میری عقب؟ گفتم: می ترسم دیوونه شی!

وای که چقدر از این حرف ناراحت شد. خب داشت مثل دیوونه ها رفتار میکرد و منم حامله بودم و واقعن می ترسیدم بهم حمله کنه. به دارا شکایت منو کرد که ببین این پری به من گفت دیوونه میشی! دارا هم رک و پوس کنده بهش گفت: خب راس گفت! منم فکر کردم میخوای بهش حمله کنی!

چقدر هم که بهم توهین کرد. هم قبلش توی اس ام اس هاش بشدت بهم توهین کرده بود و هم وقتی اومد بخاطر حاملگیم خیلی بهم حمله و توهین کرد. دارا بهش گفته بود: انتظار داری زن و شوهر با هم چیکار کنن؟ بشینن کتاب بخونن برای هم؟؟؟!!

البته هوو خانوم بعدها یجورایی اظهار پشیمونی کرد و ازم عذرخواهی کرد و گفت تو از سادات هستی و من نباید نسبت بهت اونجوری رفتار میکردم.  دارا خیلی از حرفاش و رفتارش نسبت به من ناراحت شد و فقط میگه خدا ببخشدش!!

یکبار توی اس ام اس ها توهین و توهین پشت سر هم برام نوشت تو که عاشق دارا هستی چطور راضی شدی انقدر سختی بکشه با دو زن داشتن و این حرفا و رهاش میکردی و میذاشتی راحت زندگیشو بکنه!

منم هیچی جواب حرفاش رو نداده بودم ولی در جواب این مسجش فقط نوشتم: من معشوقم نه عاشق! این حرف خیلی ناراحتش کرد ولی قضاوت یکطرفه ی اون فقط همین جواب رو داشت! انگار دارا سر به زیر نشسته بود سر زندگیش و من رفتم همه چیز رو بهم ریختم!!

 

حالا یک سال از اون روزها گذشته و هوو خانوم هنوز بشدت داره دارا رو اذیت میکنه و پیرش کرده! مخصوصن برای هفته ای یک شب که دارا پیش من و پسرمونه. اولین شبی که اومد هوو تا صبح رفت توی فرودگاه بلکه بلیط گیر بیاره و بره شهرستان پیش مامان و باباش.

شب اول زنگ زد به دوستای دارا و اونا هم زنگ زدن به دارا. اعصاب ما رو بهم ریخت ولی دارا عکس العملی نسبت به کارش نشون نداد و تماسی هم باهاش نگرفت چون میدونست همش بازی و مسخره بازیه. حالا هم هر شبی که قراره دارا بیاد پیش من از دو روز قبلش تا سه روز بعدش با دارا دعوا میکنه. یعنی کل زندگی دارا رو سیاه کرده.

هوو مدام به دارا میگه : من نمی تونم این وضعیت رو تحمل کنم و باید پری رو ول کنی و دارا هم یا محلش نمیذاره و یا اگر خیلی بره روی اعصابش بهش میگه حرفش هم نزن! این اتفاق محاله!!

دارا میگه که هوو میدونه تو زندگی سختی داری و عقیده داره که سختی ها و مشکلات زیاد زندگیه خودمون هم برای اینه که من کم به تو میرسم ولی باز حس زنانه ش اجازه نمیده راضی بشه تا من به تو هم برسم و معتقده من باید تو رو ول کنم که بری و زندگی خوبی داشته باشی!

منم گفتم: پیشنهاد خوبیه! ولی اون می تونه برای خودش پیشنهاد بده نه برای دیگران! بهتره خودش بذاره بره و زندگی خوبی برای خودش بسازه. دارا هم گفت ول کن بابا اصلن در این مورد حرف نزنیم و به عشقولانه های خودمون بپردازیم.

/ 31 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

هر دو شايد هم هر سه زندكى تلخي دارين.

آیه-سحر

سلام پری جون. منم با نظر دریا و ویدا موافقم[گل]

ستاره

پری چرا ما اینقدر تو رو با حرفامون اذیت می کنیم به نظرت؟؟ یه جورایی انگار مجبوریم یه چیزی بگیم!!

سمانه

پری یه مدتی حدود دو سال من تمام سعیمو می کردم که مراعات حال شوهرم و بکنم و از اونجائی که مردا خیلی جنبشون بالا نیست احساس کردم یه کم دور بر داشته از کوتا اومدنای من و مثله این کامنتائی که برای تو میذارن اطرافیانم مدام به من می گفتن که تورور نمی خواد و اینکارا رو می کنه که خودت بذاری و بری و این جور حرفا که از کنار می بینن و میگن.ولی احساس خودم چیز دیگه ای می گفت. از ماه رمضون امسال یه اتفاقی افتاد و ورق برگشت و حالا من مثل سابق رفتار نمی کنم و اونم دیگه مثله سابق رفتار نمی کنه و بهم عملاً نشون داده که خودشم بهم وابسته شده و نمی تونه ترکم کنه.حالا دیگه به همه هم این مسئله ثابت شده.می خوام بگم ماها که از بیرون نگاه می کنیم و نظر می دیم برداشتهای خودمون رو داریم.مهم احساس خودته که باهاش داری زندگی می کنی.[گل]

نازنین

به نظر من کاملا یک طرفه قضاوت میکنی. به نظرت همسر اول شوهرت باید به شوهرش واسه اومدن پیش تو جایزه بده؟؟! طبیعیه که از اومدن شوهرش پیش تو ناراحت بشه و به هم بریزه. نکنه توقع داری اون زن سنگ باشه و تو سرشار از احساس؟

پری جذامی

ای جااااان! جوجه از کجااااا؟؟؟ چندماه غافل شدم از بلاگتااااا! [نیشخند]

دوست

من هنوز هم فکر می کنم این فقط یه داستانه، چطور ممکنه یه خانم با شرایط شما بدون هیچ اجباری مثل مشکلات بیوه بودن و مسایل مالی وارد این زندگی بشه و خیلی راحت هم مساله رو برای خودش حل کنه که همسرش، زن اولش رو طلاق نده. البته بخش برخورد زن اول، به نظرم بخشی از داستانه که به واقعیت نزدیکتره. به هر حال موفق باشید. اگر هم واقعی باشه، این هم یه مدل زندگیه دیگه. ما که نباید درست و غلطش رو قضاوت کنیم. فقط خدا کنه هیچ کدوم از این سه ضلع مثلث عاشقانه همدیگرو اذیت نکنن

سید

سلام بر شما و خوانندگان تون من میگم اگر تونستی زمان رو به عقب ببری سعی کن دیگه عاشق مرد زن دار نشی.ولی حالا که فعلا علم این امکان رو نداره و زمان به عقب برنمیگرده سعی کن از زندگی لذت ببری. اون هووی بدبخت هم باید همین فکرو بکنه که با حرص خوردن و فحش دادن و فشار آوردن به شوهر مشترک تون کار رو برای خودش و دیگران سخت میکنه. فایده ای نداره باید با شرایط ناخواسته جدید ساخت و سعی کرد در این مدت باقیمانده از زندگی، دنیا رو جهنم نکرد. میدونید من توی این ماجرا فقط نگران حسین تون هستم که بی تقصیر و بی گناه وارد معرکه شده و آینده اش معلوم نیست. ایشالا که همه تون خوشبخت باشید بخصوص حسین آقا.

محیا

درسته که هووت بایدناراحت بشه ولی حق نداره این حق روازمردبگیره که زن دیگه ای نگیره.خدابه مرداجازه داده دوتازن یابیشترهم میتونه بگیره،خودتوناراحت نکن اگه شوهرگت عدالت رورعایت کنه ازهیچ نظرمشکلی نیست.به فکرخودتووخونوادت باش وازخداکمک بگیر مرسی عزیز

محیا

تازه من خیلی کسارومیشناسم مث تودارن باخوبی وخوشی زندگی میکنن وقتی تووشوهرت همودوس داشته باشین هیچکی جلودارتون نیست.باید هووت هم صبرداشته باشه مطمءنا یه کمبودی داشته که شوهزت اومده توروگرفته.مرسی همیشه خوشبخت بمووونی..