دندونی

سلام...سال نو مبارک. امسال برای من یک سال کاملن متفاوت و خاص هستش. چون من یه پسر کوچولو دارم که با هیچ چیزی توی دنیا عوضش نمی کنم.

بهترین خبری که دارم خبر دندون دار شدنه حسینه. اولین دندونش رو روز 14 اسفند 91 زد یعنی وقتی که 9 ماه و 19 روزش بود. دندون دوم رو هشتم فروردین 92 و دندون سوم و چهارم رو هم روز نهم فروردین 92 درآورد. یعنی همین دیروز و پریروز کلی دندون درآورده. در حال حاضر هیچ شادی بزرگتر از این موضوع برای من وجود نداره.

دیروز دارا به من زندگ زد و موضوعی رو که خیلی روی سینه ش سنگینی میکرد و نمیتونست به کسی بگه به من گفت و بهم تاکید کرد که با هیچکس نباید در موردش صحبت کنم. بعد هم گفت دلم برات یه ذره شده و یواشکی میرم و هی عکسای تو و حسین رو نگاه میکنم. دارا همه ی عکسای من و حسین رو روی یک هارد همیشه همراه خودش داره. گفت تو دلت راضی نیست سفر برای همه مون کوفت شده. هم من مریض بودم یکسره و هم خانوم اول و هم دو تا بچه ها. طبق معمول سرما خورده بود و گفت تمام مدت اینجا مریض بودم و بدن درد داشتم و یا اینکه در حال دعوا و بگومگو و کشمکش بودم. گفت من از اینجا بدم میاد و هوای اینجا هم از من بدش میاد که هر وقت میام مریض میشم.

دارا قراره این هفته بیاد تهران و با ما باشه. البته اگر نیاد هم برای من اهمیتی نداره. فعلن خانوم اول در حد تیم ملی داره اذیتش میکنه. دارا هم با برادر بزرگ خانوم اول درباره ی موضوع ازدواج دومش حرف زده و قراره حالا اون آقای برادر با خانوم اول حرف بزنه که انقدر دارا رو آزار نده.

خانوم اول چارچنگولی چسبیده به زندگیش و نمیذاره دارا یک لحظه با من و حسین باشه و مدام هم میگه طلاق میخوام طلاق میخوام. ما که نفهمیدیم بالاخره چی. یک سال و نیم از فهمیدنش گذشته و داره همه جوره زندگی میکنه و مدام هم میگه نمیتونم زندگی کنم! دیگه زندگی یعنی چی؟! الان هم میگه میخوام به بابام بگم. به دارا گفتم خب بذار بگه! این چه تهدید مسخره ای هستش! دارا گفت مهم نیست که بگه فقط نگران پدرش هستم که ناراحت میشه. منم گفتم من از خدامه به پدرش بگه. اونوقت بعد از کش و قوس های اولیه پدرش بهش میگه بشین سر جات زندگیتو بکن دختر و این طلاق میخوام طلاق میخوامای الکی هم تموم میشه. طلاق!!

به دارا گفتم هوو خانوم با 31سال سن و با دو تا بچه میخواد طلاق بگیره بره بشینه ور دل باباش که چی؟! این اتفاق توی شهرستان کوچیکی که اونا هستن حتی از هوو داشتن و زن دوم گرفتن هم افتضاح تره. پس بدون همه حرفاش مانور دروغی هست که نذاره تو با من و حسین باشی. من که دیگه این مسخره بازیا برای بی معنی هستش ولی معصومیت حسین کار دست این خانوم میده. البته دارا هم با حرفای من موافقه.

امسال پسرم کلی هم عیدی جمع کرده. روز 28 اسفند یعنی آخرین روز کاری با خودم بردمش اداره. اون روز بخاطر دندون تازه اش، یکی از خاله های اداره یعنی خاله سارا براش آش دندونی پخته بود. به خود حسین هم آش دادیم خورد و عکس هم گرفتیم همه با هم. بعدش هم همکارای اداره همه شون به حسین پول نو عیدی دادن. هدیه ی دندونش خاله سارا براش یک پیراهن و خاله ماریا یک ماشین کوچولو خرید که ماشینه صورت داره و دندوناش شبیه دندون حسین هستش. راستی حسین اولین دندونش رو از بالا درآورد.

بابایی 29 اسفند پیش ما بود و سه تایی رفتیم خرید و برای حسین و برای خواهرش و برادرش عیدی خریدیم. بابایی میخواست برای همه ی بچه هاش عیدی بخره و ما رو هم با خودش برد. بعد سه تایی رفتیم و ساندویچ زدیم به بدن و بعد هم اومدیم خونه و تلویزیون نگاه کردیم.

امسال سه روز با پسرم و با خاله و دایی رفتیم شمال، چمخاله و کلی خوش گذروندیم. سوم رفتیم و ششم برگشتیم. امروز هم اولین روزی هست که اومدم سر کار و حسین آقا رو هم با خودم آوردم.

دیگه همین...

/ 26 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Sahar

شايد اگر خانوم اولي به پدرش بگه اونا از دارا بخوان شما رو طلاق بده!

سمانه

سال تحویل آقا دارا پیشتون نبود؟تنها بودین تو و حسین؟

عاطی

سالنو مبارککککک.مروارید های حسین جون هم مبارک...الهی سال خوبی باشه برای خانواده کوچک شما

دل خاکـــــی

سلام... سال نو مبارک سیدخانوم... پس گاز گرفتنش شروع شد... خدا حفظش کنه... [گل]

نیلا

خرج زندگیت رو خودت میدی یا دارا ؟ اگه خرجتم خودت میدی که دیگه دارا همه جوره شانس اورده

نیره

ان شاالله برای شما و همه خانواده دارا سال بهتری از گذشته ها باشه

رویا

سلاااااااااام بانو[ماچ][قلب] سال نو مبارک[گل][گل][گل] امیدارم امسال هم یکی از طلایی ترین سال ها براتون باشه و در این بهار دل انگیز درخت آرزوهایت پر بار باشه و کلی شکوفه بده[لبخند] ما هم تعطیلات نائب الزیاره شما در مشهد مقدس بودیم . روزها بر وفق مراد و لحظه هایتان به نور خدا منور یاعلی[گل]

تازه وارد

سلام خانم من چند روزی هست که دارم وبلاگ شما رو می خونم منم درگیر پیشنهاد ازدواج مرد متاهلی شدم که میگه با خانم اولش مشکل داره و زندگیشون کاملا از هم جداست ولی من حرفاشو باور نکردم بهش گفتم اگه زنت انقد بده خوب طلاقش بده و اون میگه اگه من ازدواج کنم اون خودش طلاق میگیره من وبلاگ شما و خیلی از زنای دوم رو خوندم ولی زندگی همه شما تقریبا شبیه همه و همیشه شکایت از تنهاییه. اینکه اون آقا داره دروغ میگه مثل روز روشنه واسه من ، من سوالم از شما اینه که با وجود اینهمه عشقی که ازش صحبت می کنی چه جوری اینهمه دوری و بی خبری رو تحمل میکنی؟؟؟ فکر نمیکنی اون موقع که تنها بودی استرس کمتری داشتی و زندگی ات بهتر بود؟ فکر میکنی ارزشش رو داشت؟ شما اگه فکر میکنی همسرت واقعا دوست داره چه جوری شما رو چند روز کامل از خودش بی خبر میذازه؟؟ تو خودت اگه عاشق کسی باشی اینجوری رفتار میکنی؟؟؟ فکر نمیکنی برای همسرت عادی شدی ؟؟؟ سعی کردم صادقانه و مودبانه بنوبسم دوست دارم منطقی جواب بدی. مرسی

مریم- مامان امیرحسین

سلام پری جون... سال نوت مبارک امیدوارم امسال سالی سرشار از برکت، شادی، سلامتی و موفقیت براتون باشه راستی مرواریدای حسین آقا هم مبارک باشه... عزیزم... تا می تونی از خنده هاش با اون دندونای خوشگلش عکس بگیر از طرف من این آقا کوچولو رو حتما ببوس و بچلونش

عسل خانومی

سلام پری جان... امیدوارم سال نو را خیلی خوب آغاز کرده باشی.. قبل از عید منتظر یه پست جدید بودم ازت... امیدوارم امسال این تنشها و بلاتکلیفی ها و تنهاییهات کمتر و کمتر بشه و کنار حسین و اقا دارا روزهای خوبی را بگذرونی....[ماچ]